Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

 

Dnia 19 maja 2021 r.  w klasie II w ZSP w Jaroszowie odbył się Konkurs Matematyczny ph. „Matematyczna główka”.

Jego celem było sprawdzenie umiejętności matematycznych uczniów oraz zachęcenie ich do rozwijania pasji matematycznych, samodzielności, odkrywania ukrytych talentów oraz rozwinięcia nawyku twórczego i logicznego myślenia.

Konkurs matematyczny był sposobem na czerpanie radości z odkrywania tajników „królowej nauk”. Dodatkowo pozwalał wyłonić małych geniuszy w tej dziedzinie. Ciekawe zadania i łamigłówki konkursowe dostosowane były do norm programowych.

Konkurs miał formę testu z zadaniami otwartymi i zamkniętymi. Na rozwiązanie testu uczniowie mieli 45 minut.

Laureaci:  I miejsce – Dawid Dworak
               II miejsce – Antoni Angrys
               III miejsce – Kamil Bodnar

Gratulujemy!