Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

 

Kilka miesięcy intensywnych przygotowań do najważniejszego egzaminu kończącego naukę w szkole podstawowej dla tegorocznych ósmoklasistów z ZSP w Jaroszowie był dużym wydarzeniem.

Trzydniowy maraton egzaminacyjny trwał od 25 do 27 maja, a w mediach nazywany był „małą maturą”. Przebiegł on bez zakłóceń i w reżimie sanitarnym, a uczniowie wykazali się powagą i bardzo dobrym zrozumieniem zasad organizacyjnych.

Uczniowie mierzyli się z dużym stresem, ale dla większości tych młodych ludzi były to przede wszystkim testy zdobywanej przez lata wiedzy. Sprawdzali siebie i swoje możliwości tak, aby już od września rozpocząć nowy etap edukacyjny w swoim życiu.

Wyniki zostaną ogłoszone przez CKE dopiero 2 lipca.

Życzymy powodzenia!