Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2021 by GPIUTMD

 

W ramach zajęć integracyjnych, uczniowie z klasy 6a z ZSP w Jaroszowie, po raz kolejny usiedli w szkolnych ławkach, po prawie rocznej przerwie spowodowanej zdalnym nauczaniem w czasie pandemii.

 Te same dzieci, ale o rok starsze! Trochę, mimo wszystko, się zmienili. Uczniowie wyrośli, dziewczynki zmieniły fryzury, chłopcy zmężnieli! Pojawiły się nowe przyjaźnie i zainteresowania. Uczniowie na nowo próbowali się „poznać i usiąść przy wspólnym stole”.

Zajęcia prowadzone przez wychowawczynię – Agnieszkę Nowacką – miały na celu integrację klasy. Uczniowie poznawali swoje preferencje kulinarne i wspólne zainteresowania. Próbowali też dostrzec zmiany w swoim wyglądzie i zachowaniu.