Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

Czwórka uczniów z ZSP w Jaroszowie, która jako ostatnia grupa rok temu miała zakończyć Erasmusowy projekt „YES+” podczas wyjazdu do Estonii, wzięła udział w zajęciach zdalnych.

Niestety, plany wyjazdowe pokrzyżowała pandemia i uczniowie: Justyna Redlica, Michał Redlica, Dominik Antosiak i Przemysław Januś  w dniach: 1, 4 i 7 czerwca br. wzięli udział w kilkugodzinnych zajęciach on – line prowadzonych w języku angielskim.

Uczniom towarzyszyła koordynatorka projektu, nauczycielka języka angielskiego – Joanna Pietras. Uczniowie prezentowali swoje zadania, które mieli do wykonania, m.in. pokazali filmik nagrany na terenie Jaroszowa i Strzegomia pokazujący walory turystyczne tych miejsc. Rozwiązywali quizy i brali udział w konwersacjach z uczniami z Hiszpanii, Włoch, Francji i Estonii.

Zamknięcie projektu planowane jest  w sierpniu br. w Estonii, ale zgodnie z wymogami narzuconymi przez agencje narodowe, niestety uczniowie nie będą mogli wziąć w nich udziału. Stąd pomysł, stosowany w wielu innych projektach w ramach Erasmusa, że uczniowie zaliczają program wymiany doświadczeń wirtualnie.