Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

 

W poniedziałek  – 14.06.2021 - w bibliotece ZSP w Jaroszowie została zorganizowana uroczystość Pasowania Pierwszoklasistów na Czytelników.

Program artystyczny przygotowali uczniowie z aktywu bibliotecznego z kl.3 – Bartosz Burdziński, Aleksandra Hućko, Zuzanna Gesing – Miśkiewicz i Małgorzata Gałdyś z kl. 6b.

W uroczystości wzięła udział pani dyrektor Beata Jankiewicz, która dokonała Pasowania swoich uczniów.

Pierwszoklasiści otrzymali tradycyjne zeszyty biblioteczne, książeczki i zakładki do książek, oraz wyjątkowo ozdobione torby, w których już we wrześniu otrzymają podręczniki do klasy 2. Dzieci otrzymały także uroczysty list Pani Bibliotekarki skierowany do Rodziców.

Pierwszoklasistom bardzo podobało się to, co zostało dla nich przygotowane. Byli zadowoleni i szczęśliwi, a na koniec,  w ramach akcji „Weź książkę na wakacje!” -  wypożyczyli książki pt. „Detektyw Pozytywka”.

Podczas uroczystości, bibliotekarka Monika Bytnar– Gołembiowska czytała dzieciom fragment książki Justyny Bednarek pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, które jeszcze do końca roku szkolnego wychowawczyni – Anna Madej będzie czytała swoim uczniom na lekcjach, także w „Zielonej Klasie”.