Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

Nadszedł już czas, aby po dwóch latach zakończyć projekt unijny dla uczniów z klasy 8 z ZSP w Jaroszowie pt. „Podniesienie efektywności kształcenia w zakresie języka angielskiego dla których organem prowadzącym jest Gmina Strzegom”.

Uczniowie bardzo chętnie uczęszczali na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, ponieważ wiedzieli, że w ten sposób mogli lepiej przygotować się do Egzaminu Ósmoklasisty. W tym roku, w związku z sytuacją pandemiczną, uczniowie większości byli zajęć odbyli on-line.

Nauczycielka języka angielskiego - Joanna Pietras - starała się bardzo, aby zajęcia były interesujące i ciekawe. Wykorzystywała technologie informatyczne, takie jak: genial.ly, wordwall, quizlet, kahoot, padlet, jamborad, mentimeter itd., aby uatrakcyjnić razem spędzony czas, a przy tym uczyć i bawić się językiem angielskim.

Na ostatnich zajęciach, pani Pietras, przy użyciu aplikacji mentimeter, poprosiła uczniów, aby sami, jednym słowem opisali te dodatkowe zajęcia. Oto co uczniowie napisali: