Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

Jednym z tegorocznych prezentów dla pierwszoklasistów i drugoklasistów z ZSP w Jaroszowie, którzy mieli swoją uroczystość Pasowania na Czytelnika, była kolorowa torba wykonana dla nich przez aktyw biblioteczny.

Torby są wyjątkowe jeszcze pod jednym względem. W nich uczniowie otrzymają zestawy podręczników na nowy rok szkolny. Ten pomysł podchwycili starsi uczniowie i również oni, podczas zajęć bibliotecznych, bawili się kreatywnie i ozdabiali swoje torby.

Koszt jest niewielki, ale radości wiele. Do dekoracji wykorzystywana jest także maszyna tnąco – wytłaczająca zakupiona w ramach projektu Erasmus +. To również wygodne rozwiązanie dla wychowawców, którzy każdego roku przygotowują wraz z bibliotekarką podręczniki dla uczniów na pierwszy dzień szkoły.