Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

 

Z rocznym opóźnieniem spowodowanym pandemią, w ostatnim tygodniu sierpnia br. udało się zorganizować ostatni Erasmusowy wyjazd z Jaroszowa do stolicy Estonii – Tallinna.

Był to zupełnie inny wyjazd od pozostałych (tych do Francji, Hiszpanii, Włoch). Niestety ze względów bezpieczeństwa, uczniowie nie mogli wziąć udziału w wyjeździe. Szkołę z Jaroszowa na podsumowaniu projektu w estońskiej  Sakala Gimnasium reprezentowali: koordynatorki projektu - Joanna Pietras i Monika Bytnar – Gołembiowska oraz Waldemar Abram. Nauczyciele wzięli udział w warsztatach i szkoleniach dot. uzupełniania dokumentacji finalizujących przedsięwzięcie. Zwiedzali też szkołę i poznali specyfikę edukacji w Estonii.

Był to ostatni z czterech wyjazdów zagranicznych w ramach projektu „Youth Entrepreneurial Skills Plus”. Podsumowanie tego wyjątkowego dla jaroszowskiej szkoły i środowiska lokalnego projektu planowany jest w październiku, w ramach ogólnoświatowej inicjatywy w ramach „Erasmus Day”.