Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2021 by GPIUTMD

Dnia 15 września br. drugoklasiści z ZSP w Jaroszowie obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki - święto zabawy i kreatywności.

Na zajęciach uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali opowiadania o Vashti, dziewczynce, która zupełnie nie wierzyła w swoje możliwości. Dzięki malutkiej kropce odkryła, że jednak coś potrafi. Dzieci doszły do wniosku, że każdy ma jakieś zdolności, które czasami są głęboko ukryte i tylko czekają, by ktoś pomógł im je odkryć. Tak jak bohaterka książki, drugoklasiści szukali swoich zdolności, a następnie umieścili je na „Drzewie Talentów” .

Następnie ozdabiali kreatywne sowy, rozwiązywali kropkowe sudoku oraz rozszyfrowali kropkowe hasła. Na zajęciach artystycznych dzieci  wykonały „kropkowane” prace plastyczne, według własnych pomysłów. Było wesoło, ciekawie i emocjonująco, a wielu uczniów zadbało również o to, by na elementach garderoby pojawiły się kropki.

Baner projektu code week