Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

Dzień 20 listopada to wyjątkowa data – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa.

W tygodniu poprzedzającym ten dzień, w ZSP w Jaroszowie zostały przeprowadzone przez pedagogów szkolnych, wychowawców i nauczyciela wychowania do życia w rodzinie warsztaty profilaktyczne. Podczas tych zajęć przypomniano uczniom ich prawa. Uczniowie podczas zajęć wyrażali swoje zdania na temat praw dzieci przestrzeganych w Polsce i na świecie. Wykonali także prace plastyczne, które zostały rozwieszone na korytarzu szkolnym.

Warto wspomnieć, że szkoła przystąpiła do programu edukacyjnego UNICEF, w związku z tym, aby uczcić ten dzień, było ubranie się przez uczniów i nauczycieli na niebiesko.