Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

Po dwuletniej przerwie, 21 marca 2022 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie zorganizowano VIII Wiosenny Przegląd Młodych Talentów.

Od 2012 r. to przedsięwzięcie cieszy się dużym zainteresowanie wśród uczniów, ponieważ są oni nominowani przez swoich wychowawców do tej wyjątkowej Gali Talentów.

Uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej w dwóch odsłonach. Najpierw zaprezentowali się uczniowie z klas 1 - 4, natomiast w części II swoje talenty pokazali uczniowie z klas 5 - 8.

Dyrektor szkoły Beata Jankiewicz i wicedyrektor Violetta Posłuszna – Koziałkowska przyglądały się nominacjom i występom uczniów, a pani dyrektor po zakończonych prezentacjach klasowych, wręczała uczniom pamiątkowe dyplomy.

Konferansjerami byli siódmoklasiści: Łucja Kołodziej i Przemysław Januś, którzy bardzo dobrze zaprezentowali się szkolnej publiczności.

W części I było nominowanych 19 uczniów, a „na żywo” zaprezentowały się: Zuzanna Rychel (talent wokalny), Martyna Szymańska (talent sportowy – pokaz akrobatyczny), Zuzanna Majchrzak (talent wokalny) i Magdalena Kossowicz (talent recytatorski). Klasy: 1a, 1b, 2a i 3a specjalnie na tę okazję przygotowały występy klasowe.

W części II nominowano aż 31 uczniów, natomiast „na żywo” zaprezentowali się: Ignacy Pieszko, Julia Soroka i Julia Hamernik (talent muzyczny – skrzypce), Anna Kowalczyk i Ewa Antosiak (pokaz akrobatyczny), Oliwia Szczepanek (talent muzyczny), Małgorzata Gałdyś (talent wokalny) i Justyna Redlica (talent taneczny).

Był także czas na wspólną zabawę taneczną, ponieważ uczniowie uczą się układów choreograficznych podczas tzw. „przerw tanecznych”, które jeśli tylko aura pozwala odbywają się także na podwórku szkolnym.

VIII Wiosenny Przegląd Młodych Talentów przygotowała szkolna koordynatorka wspierania uzdolnień Monika Bytnar – Gołembiowska oraz wychowawcy klas, a prezentacje multimedialne zostały umieszczone na szkolnej stronie internetowej.