Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

 

Pierwszy Dzień Wiosny w ZSP w Jaroszowie był bardzo ciekawy i radosny. Na ten wyjątkowy poniedziałek zostało przygotowanych wiele atrakcji. Jedną z nich było zaproszenie uczniów do stoiska  „SECOND HAND” z podarowanymi ubraniami, z którego uczniowie chętnie korzystali.

Kilka dni przed wydarzeniem, ogłoszono akcję ph. „1 ZA 1”. Polegała ona na podarowaniu odzieży w bardzo dobrym stanie na wymianę. Akcja potrwa jeszcze jakiś czas, ponieważ codziennie są „nowe dostawy”, a uczniom podoba się ta inicjatywa Koła Wolontariatu.

Było to nowe przedsięwzięcie, które zapewne już na stałe zagości w szkole. W inicjatywę włączyli się uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły.