Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2023 by GPIUTMD

Wolontariusze z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie przeprowadzili zbiórkę kasztanów i żołędzi dla dzikiej zwierzyny leśnej. Uczniowie oraz Rodzice zaangażowali się w zbiórkę i zebrali ponad 100 kg kasztanów.

Zebrane kasztany i żołędzie zostały odebrane przez zaprzyjaźnionego leśnika, który nakarmił leśną zwierzynę. Koordynatorką zbiórki była pedagog szkolna i opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu – Sylwia Chrut – Rudnicka.

Celem akcji było promowanie nawyków ekologicznych wśród dzieci i młodzieży, wykształcenie wrażliwości na los zwierząt, a także uczenie oszczędnego gospodarowania zasobami przyrody oraz dobro zwierząt leśnych. Kasztany i żołędzie nie tylko symbolizują  nadejście jesieni, nie służą tylko do tworzenia ozdób przez dzieci, lecz są również dobrym pokarmem dla zwierząt wolno żyjących.

Dziękujemy!

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023