Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Już od rana - 6 grudnia - w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie panowała bardzo świąteczna atmosfera. A to wszystko dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów z Samorządu Uczniowskiego, którzy utworzyli wyjątkowy Orszak ze Świętym Mikołajem na czele.

Orszak odwiedził uczniów z klas 4 – 8 rozdając im prezenty i czekolady. Było głośno, bo grała świąteczna muzyka, wesoło i radośnie. Uczniowie dostawali nawet specjalne zadania do wykonania od samego Mikołaja.

Po zakończeniu wizyt w budynku szkoły, barwny orszak przemaszerował do przedszkola, gdzie dzieciaki były bardzo zaskoczone niecodziennymi gośćmi. Były piosenki, życzenia i wierszyki dla Mikołaja oraz oczywiście prezenty i wspólna zabawa.

Orszakowi towarzyszyła dyrektor szkoły – Beata Jankiewicz i wicedyrektor Violetta Posłuszna – Koziałkowska oraz opiekun SU – Monika Bytnar-Gołembiowska, którym także udzieliła się mikołajowa zabawa.

Dziękujemy Radzie Rodziców naszej szkoły za ufundowanie słodkich niespodzianek dla wszystkich uczniów i przedszkolaków oraz nauczycieli i pracowników szkoły.

Jak co roku, Przyjaciele Szkoły – Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Jaroszów i Rusko  ufundowało  czekolady dla wszystkich dzieci, uczniów oraz pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie, które zostały rozdane przez Św. Mikołaja w przedszkolu i szkole.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023