Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

W pierwszy dzień wiosny - 21 marca 2023 r. - w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie zorganizowano IX Wiosenny Przegląd Młodych Talentów.

Od 2012 r. to przedsięwzięcie cieszy się dużym zainteresowanie wśród uczniów, ponieważ są oni nominowani przez swoich wychowawców do tej wyjątkowej Gali Talentów.

Uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej w dwóch odsłonach. Najpierw zaprezentowali się uczniowie z klas 1 - 4, natomiast w części II swoje talenty pokazali uczniowie z klas 5 - 8. Dekorację w sali tworzyły plansze z pracami plastycznymi uczniów.

Występy uczniów podziwiali obecni Goście: burmistrz Strzegomia – Zbigniew Suchyta, zastępca burmistrza – Tomasz Marczak i przewodniczący Rady Rodziców – Remigiusz Wołowiec.

Konferansjerami byli piątoklasiści: Aleksandra Hućko i Wojciech Kurzeja, a w II części ósmoklasiści: Łucja Kołodziej i Przemysław Januś, którzy bardzo dobrze zaprezentowali się szkolnej publiczności.

W części I było nominowanych 32 uczniów, a „na żywo” zaprezentowały się: Zuzanna Rychel (talent wokalny) i Martyna Szymańska (talent sportowy – pokaz akrobatyczny). Klasy: 1a, 1b, 2a, 2b, 3a i 4a specjalnie na tę okazję przygotowały występy klasowe.

W części II nominowano 30 uczniów, natomiast „na żywo” zaprezentowali się: Aleksandra Hućko (talent taneczny), Zuzanna Gesing-Miśkiewicz (talent wokalny), Magdalena Kossowicz (talent recytatorski), Eva Prysiażna (talent muzyczny), Ignacy Pieszko (talent muzyczny – skrzypce), Anna Kowalczyk i Ewa Antosiak (pokaz akrobatyczny) i Julia Bagienko (talent wokalny).

Był także czas na wspólną zabawę taneczną, do której dołączyli Goście, nauczyciele i dyrekcja szkoły. Uczniowie uczą się układów choreograficznych podczas tzw. „przerw tanecznych”, które jeśli tylko aura pozwala odbywają się także na podwórku szkolnym.

IX Wiosenny Przegląd Młodych Talentów przygotowała szkolna koordynatorka wspierania uzdolnień Monika Bytnar – Gołembiowska oraz Joanna Pietras i Dorota Burzyńska, a także wychowawcy klas. Prezentacje multimedialne zostały umieszczone na szkolnej stronie internetowej.

Prezentacja klas I-IV
Prezentacja klas V-VIII

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023