Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

We wtorek – 18 kwietnia 2023 r. – w ZSP w Jaroszowie został przeprowadzony Konkurs  „Spelling Bee” z języka angielskiego dla uczniów z klas IV-VIII.

W poprzednich latach, konkurs był organizowany tylko dla młodszych uczniów. Ze względu na jego atrakcyjność, na prośbę uczniów z klas starszych, w konkursie po raz  pierwszy wzięli uczniowie z klas IV-VIII.

W rywalizacji wzięło udział 12 zawodników. Literowanie po angielsku nie jest takie łatwe, ponieważ uczniowie słyszą słówko po angielsku, ale muszą wiedzieć jak się je pisze, żeby dobrze je przeliterować. Niektórzy, przy pierwszej próbie odpadli. Ale mamy mistrza, który w klasach 1-3 zajmował pierwsze miejsce i tym razem też pokonał nawet swoich kolegów i koleżanki z 8 klasy.

Zwyciężył Krystian Capillo z kl. 5a,  za nim na drugim miejscu Anna Kowalczyk z kl. 7a, a na miejscu trzecim Emilia Baniewicz z kl. 6a.

Pomysłodawczynią i organizatorką konkursu jest nauczycielka – Joanna Pietras.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023