Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

W ramach programu „Uczymy Dzieci Programować” uczniowie z klasy 1a wraz z wychowawczynią, a ostatnio także dzieci ze świetlicy, na swoich zajęciach programowania mogą rozwijać umiejętności pracy zespołowej i współpracy, logicznego myślenia, przygotowania do samodzielnej nauki w przyszłości, rozwijania pasji i chęci zwiększania wiedzy oraz zdolności wizualno – przestrzennych.

W ramach tego projektu dzieci rysowały kredą na chodnikach szkolnych kolorowe oraz unikatowe roboty. Praca odbywała się w zespołach, jak indywidualnie. Kreatywność oraz pomysłowość dzieci projektujących roboty zaskoczyła wszystkich, którzy napotkali na swojej drodze robota. Na zajęciach z programowania dzieci zaprzyjaźniają się z robotem Photon. Razem z nim pokonują trasy z różnymi zadaniami, tańczą, bawią się oraz odgadują zagadki.

Życzymy sukcesów miłośnikom programowania i robotyki.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023