Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

W piątek – 12 maja 2023 r. - została zorganizowana druga odsłona wyjątkowej uroczystości w bibliotece szkolnej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie. Było to  Pasowanie Pierwszoklasistów na Czytelników, tym razem uczniów z klasy 1b.

Jak zwykle program artystyczny przygotowali piątoklasiści z aktywu bibliotecznego – Bartosz Burdziński, Magdalena Kossowicz, Ewa Prysiażna i Wojciech Kurzeja.

W uroczystości wzięli udział: wicedyrektor szkoły Violetta Posłuszna - Koziałkowska, która dokonała uroczystego Pasowania uczniów oraz licznie przybyli Rodzice.

Pierwszoklasiści otrzymali zeszyty biblioteczne i zakładki do książek wykonane przez starszych uczniów na zajęciach plastycznych prowadzonych przez panią Dorotę Burzyńską. Listę prezentów uzupełniły także wyjątkowo ozdobione torby, w których uczniowie otrzymają podręczniki do klasy drugiej oraz pamiątkowe listy dla Rodziców.

Dzieci przygotowały wraz ze swoją wychowawczynią Dominiką Pieszko - pamiątkowe laurki dla pani wicedyrektor i pani bibliotekarki Moniki Bytnar – Gołembiowskiej.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023