Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

W czwartek - 23 maja 2024 - trójka uczniów z klasy 6a z ZSP w Jaroszowie reprezentowała szkołę w Gminnym Konkursie Matematycznym pod patronatem Burmistrza Strzegomia Krzysztofa Kalinowskiego pt. „Spotkanie z matematyką”.

Po niedawnych sukcesach w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny", na którym kilkoro uczniów: Mateusz Szczepek (kl. 2b), Martyna Szymańska (kl. 3a) i Julian Marszalik (kl.6a) otrzymało wyróżnienia, przyszedł czas na kolejny konkurs.

Gminne zmagania składały się z dwóch etapów, podczas których uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą teoretyczną (rozwiązując test złożony z 20 zadań), ale i praktyczną. Liczył się czas, estetyka i poprawność wykonania zadań i poleceń. Jak zapewniają Organizatorzy, poziom był wysoki i bardzo wyrównany, tym bardziej cieszy fakt, że jaroszowscy uczniowie poradzili sobie bardzo dobrze.

II miejsce - Julian Marszalik
III miejsce - Zuzanna Gesing-Miśkiewicz
wyróżnienie - Aleksandra Hućko

Nauczycielką, która przygotowywała uczniów do konkursów była Sylwia Wilczak.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023