Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Joanna Różańska - uczennica klasy 5a z ZSP w Jaroszowie - zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o bardzo intrygującym tytule „Piękno drzemiące w wulkanach”. 

Konkurs organizowany był przez Muzeum Złota w Złotoryi, a zgłoszono na niego, aż 673 prace.  Interpretacja tematu przedstawiona przez Joasię na tyle zainteresowała jury, że przyznano piątoklasistce wyróżnienie.

Inspiracją pracy konkursowej miał być dowolnie wybrany obiekt mający związek z wulkanem lub procesem wulkanicznym. W pracy plastycznej wykonanej w formacie A3 można było zaprezentować, np. proces geologiczny, górę lub stożek wulkaniczny, budowę wulkanu, erupcję wulkanu, ślady, efekty i pozostałości działalności wulkanicznej, skały minerały itp.

Asia zdecydowała się „ukryć  na wieki" coś w materiale wulkanicznym.  Do przedstawienia swojej wizji  tematu konkursu zastosowała pracochłonną technikę „witrażu” .

Gratulacje Asiu!

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023