Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

W poniedziałek – 27 maja 2024 r. – Zuzanna Rychel z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z rodzicami udała się na uroczystą galę wręczenia nagród w Konkursie Plastyczno – Literackim „Moja Mama” pod patronatem Poseł na Sejm Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej, w którym zajęła I miejsce w kategorii klas II – III.

Dzień ten był pełen emocji, radości i dumy z osiągnięć uczennicy klasy 3a. Dodatkowe wrażenia przeżyła udzielając wywiadu dla Telewizji TVP3.

W tym roku wpłynęło na konkurs ponad 700 prac z 5 powiatów, więc ocena ich była niezwykle trudna. W przerwach, między wręczaniem nagród, czas umilały występy uczniów ze Szkoły Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu, którzy byli gospodarzami gali.

W tegorocznej edycji, jaroszowska szkoła wysłała na ten konkurs 35 prac zarówno literackich, jak i plastycznych.

Zuzi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji. Zachęcamy uczniów do udziału w takich konkursach. Jak widać na przykładzie Zuzi warto!

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023