Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego działającego w ZSP w Jaroszowie 4 czerwca 2024 r.  zorganizowano dla uczniów happening ph. „Dzień Bez Plecaka”.

Idea tej akcji jest bardzo szczytna. Ma zwrócić uwagę uczniów na ciężki los dzieci uczących się w krajach afrykańskich, które nie mają, a często nawet nigdy nie widziały, takiego „wynalazku” jakim jest szkolny plecak czy tornister.

Dobra zabawa, kreatywność, śmiech i podziw innych uczniów – towarzyszyły tego dnia tym, którzy podjęli wyzwanie i spakowali podręczniki, zeszyty i przybory szkolne do koszy, wiaderek, lodówek turystycznych, walizek, szuflad, dziecięcych wózków i taczek, koszyków na zakupy i in.

Był to duży sukces promocyjny samego Samorządu Uczniowskiego. Uczniom gratulujemy pomysłów i kreatywności!

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023