Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

W czwartek – 6 czerwca 2024 r. – w sali gimnastycznej ZSP w Jaroszowie spotkali się uczniowie z klasy 2a, 2b, 4a i 6a, aby przedstawić rezultaty zrealizowanych przez nich projektów edukacyjnych.

Najpierw swoją prezentację multimedialną przedstawiły wychowawczynie klas drugich – Marzena Białek i Dominika Pieszko, które wraz z dziećmi zrealizowały projekt czytelniczy ph. „Czytanie na dywanie”. Dzieci wystąpiły także przed publicznością.

Następnie wychowawczyni klasy 4a – Sylwia Wilczak - przedstawiła prezentację klasy, w której zamieszczone były konkretne rezultaty projektu o patronie ph. „Być jak Korczak”. O projekcie opowiadali przedstawiciele klasy – Kalina Rachwał i Sebastian Brańka.

Na koniec, zaprezentowali się szóstoklasiści, których prezentację przedstawiła wychowawczyni – Monika Bytnar-Gołembiowska, a o projekcie ph. „Żyjemy w ciekawym regionie Polski. Walory krajoznawcze Dolnego Śląska – naszej Małej Ojczyzny” opowiadali prowadzący: Zuzanna Gesing-Miśkiewicz i Bartosz Burdziński.

Po każdym wystąpieniu klasy głos zabierała dyrektor szkoły – Beata Jankiewicz, która swoimi słowami podsumowywała pracę uczniów oraz pytała o ich wrażenia z całorocznej pracy przy projekcie.

Podczas podsumowania projektu zostały wręczone także pamiątkowe dyplomy uczniom, którzy wzięli udział w następujących konkursach:

Konkurs Plastyczny „Portret Janusza Korczaka”

I miejsce – Julia Horoszczak (kl. 5a)
II miejsce – Magdalena Pejta (kl. 4a)
III miejsce – Anastazja Ryszawy (kl. 4a)

Szkolny Konkurs Fotograficzny – „Najpiękniejsze zakątki mojej miejscowości”

I miejsce – Joanna Różańska (kl. 5a)
II miejsce – Anastazja Ryszawy (kl. 4a)
III miejsce – Antoni Kowalczyk (kl. 7a)
wyróżnienie – Vera Barodzich (kl. 5a)

Szkolny Konkurs Plastyczny ph. „Zabytki Dolnego Śląska”

I miejsce – Leonie Gajewska (kl. 4a)
II miejsce – Joanna Różańska (kl.5a)
III miejsce – Ignacy Pieszko (kl. 7a)
wyróżnienie – Michał Ścigajło (kl. 7a)

Szkolny Konkurs Multimedialny „Historia pewnego zabytku”

I miejsce – Julian Marszalik
II miejsce – Zuzanna Gesing - Miśkiewicz
III miejsce – Bartosz Burdziński

Dekorację sali gimnastycznej stanowiły prace uczniów zaangażowanych w realizację projektów.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023