Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

Coroczną tradycją w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie jest udział młodzieży w konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”.

W tym roku, mimo nowych warunków w jakich musieliśmy pracować, uczniowie nadal kształcili umiejętności pozwalające na zachowanie bezpieczeństwa w sytuacji zagrożenia, udzielania pierwszej pomocy oraz unikania sytuacji zagrażających życiu i zdrowiu.

Młodzież na zajęciach edukacji dla bezpieczeństwa, poznawała zasady postępowania w określonych sytuacjach. W małych grupach rówieśniczych, często też z członkami rodzin, ćwiczyli pewne algorytmy postępowania. Uczniowie podczas  realizowanych  projektów wykonywali referaty,  prezentacje, zdjęcia. Wspólnie omawiali efekty wykonanej pracy.