Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

 

Z inicjatywy opiekunów Samorządu Uczniowskiego działającego w ZSP w Jaroszowie, wychowawczynie klas 4 – 7 zaproponowały obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi.

Po mimo zdalnego nauczania udało się zrealizować wiele ciekawych zadań. Uczniowie sadzili rośliny i nawet nadawali im imiona, przebywali na świeżym powietrzu w otoczeniu roślin, zbierali i segregowali odpady, a tą swoją aktywność udokumentowali fotograficznie (co pokazujemy w zamieszczonej galerii).

Tak naprawdę, należy pamiętać, aby dbać o naszą planetę każdego dnia. Niestety, biodegradacja środowiska naturalnego jest na tyle poważna, że nie wystarczy o tym pamiętać tylko 22 kwietnia w Międzynarodowy Dzień Ziemi.