Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2023 by GPIUTMD

 

Zawód strażaka wiąże się z renomą oraz wszechobecnym szacunkiem. Ich praca to nie tylko gaszenie pożarów, ale również pomoc przy wypadkach drogowych. Uczniowie klas I-III z PSP w Jaroszowie rozmawiali o tym na lekcji.

Potrafili wymienić sytuacje w życiu człowieka, podczas których strażacy przychodzą z pomocą. Dzieci stwierdziły również, że trzeba dbać o bezpieczeństwo swoje i innych tak, aby takich interwencji strażaków było jak najmniej w ich życiu. Niektórzy uczniowie postanowili, że w przyszłości może zostaną właśnie takimi dzielnymi strażakami.   

Z okazji Dnia Strażaka życzymy wszystkim Strażakom
pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin.
Składamy serdeczne podziękowania za Wasz trud, za poświęcenie, za wielki dar serca, jakim jest Wasza piękna służba i zaangażowanie.
Życzymy bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji!
Niech idee czerpane bezpośrednio od patrona strażaków, św. Floriana,
przyświecają Wam zawsze.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023