Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

Dnia 26 maja br. najmłodsze dzieci z jaroszowskiego przedszkola – grupa „Biedronek” - przygotowały krótkie przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty.

Były piękne życzenia oraz piosenki. „Biedronki” przygotowały także piękne upominki dla swoich Rodziców. Dzieci na zajęciach zrobiły własnoręcznie lampiony ze słoiczków.  Wychowawczyni - pani Klaudia Rychel – wykonała także fotograficzne portrety dzieci, które „Biedroneczki” wręczyły wraz z kartkami okolicznościowymi swoim Rodzicom.  Prezenty okazały się idealne, bo oryginalne i wyjątkowe.

Kochani Rodzice!
„Biedronki” życzą Wam jeszcze raz ... zdrowia, pomyślności,
małych i dużych codziennych radości.
Mocno ściskamy, bo najbardziej na świecie Was kochamy.