Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

 

W piękny, słoneczny wtorek - 22.06.2021 r. -  w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie odbyło się uroczyste pożegnanie najstarszych przedszkolaków z grupy „Żabek” oraz dzieci z pozostałych grup.

Młodsze dzieci pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki., którzy już od września rozpoczną nowy etap edukacyjny. W tym uroczystym dniu, wszystkie przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny: pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. W przygotowanie uroczystości, dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni Rodzice, dyrektor – Beata Jankiewicz oraz wychowawczynie docenili to gromkimi brawami.

Na zakończenie uroczystości, dzieci otrzymały piękne książki, dyplomy ukończenia przedszkola oraz medale. Dla sześciolatków było to wyjątkowe pożegnanie, bo po wakacjach rozpoczną edukacyjną przygodę w szkole podstawowej

Dziękujemy Dzieciom za ten wspaniały rok,
a Rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie działać
dla dobra i przyszłości Dzieci.