Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /www/pspjaroszow/images/galeria/galeria/2021_22/ozoboty_ppj.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/galeria/2021_22/ozoboty_ppj

 

W ramach Akademii Przedszkolaka - 15 września 2021 r. – dzieci z jaroszowskiego przedszkola wzięły udział w niezwykłych zajęciach edukacyjnych.

Podstawy robotyki, programowania, kodowania już w przedszkolu, pozwolą ukształtować się dziecku i w łatwy sposób – na drodze zabawy – nabyć nowe, przydatne informacje i kompetencje. Tworzenie innowacyjnych rozwiązań, nowoczesnych urządzeń, robotów, zagadnienia sztucznej inteligencji – te wszystkie kwestie fascynują niejednego chłopca i niejedną dziewczynkę w wieku przedszkolnym. Jednak nic nie przychodzi samo.

Nauka poprzez zabawę – chodzi w końcu o to, żeby zachęcić dzieci do rozwijania swoich zainteresowań i nabywania nowych umiejętności. Jeżeli dziecko ma frajdę z danej aktywności, o wiele łatwiej przyswoić mu wszystkie informacje. To jednak nie wszystko. Nauka poprzez zabawę może stymulować dziecko do odkrywania nowych zainteresowań i pasji. O to właśnie w takich zajęciach chodzi!

{gallery}galeria/2021_22/ozoboty_ppj{/gallery}