Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2023 by GPIUTMD

Dzieci na placy zabaw

Dnia 20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzień ten  ma podkreślać wagę edukacji przedszkolnej. Dla dzieci natomiast to doskonała okazja do świętowania, zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Dzieci z jaroszowskiego przedszkola uczciły ten dzień poprzez wspólne śpiewanie, zabawy z chustą animacyjną, tańce i poszukiwanie skarbu. Na koniec zabawy wypuściliśmy balony z marzeniami naszych przedszkolaków.

Czerpiąc ze słów Janusza Korczaka: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”,
 wszystkim przedszkolakom życzymy radości ze zdobywanej wiedzy, samych wesołych chwil spędzanych w przedszkolu, uśmiechu i beztroski.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023