Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2023 by GPIUTMD

Dnia 27 września 2022 r. w jaroszowskim przedszkolu w grupie „Pszczółek”, „Żabek” i „Biedronek” odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka.

Na tle jesiennej scenerii dzieci wspaniale zaprezentowały swoje zdolności artystyczne. Mówiły wiersze, śpiewały i ilustrowały ruchem piosenki, których nauczyły się w przedszkolu. Występ bardzo się podobał o czym świadczyć mogły brawa od rodziców.

Pani dyrektor Beata Jankiewicz, dokonała uroczystego pasowania nowych przedszkolaków. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każde z nowo przyjętych do grona przedszkolaków otrzymało dyplom przedszkolaka. Uwiecznieniem uroczystości było wykonanie wspólnego zdjęcia. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji, miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023