Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

20 LISTOPADA to niezwykle ważna data - rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka. To również doskonała okazja do zapoznania dzieci z ich prawami, ale również obowiązkami.

Z tej okazji dzieci z jaroszowskiego przedszkola obejrzały filmik edukacyjny „Karolek oraz prawa i obowiązki dziecka”, wysłuchały wiersza Janusza Korczaka „Prawa dziecka”. Odbyły się także rozmowy na temat praw dzieci, a najmłodsza grupa obejrzała teatrzyk pt. „ Jak Piotruś zaprzyjaźnił się  z królem”.  

Wszystkie grupy  przedszkolne wykonały prace plastyczne. Dzieci odbijały rączki pomalowane na niebiesko tworząc plakaty. Tego dnia wychowankowie i nauczyciele przyszli ubrani na niebiesko, jako symbol solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023