Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

W piątek - 3 lutego 2023 r. - w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie odbył się Bal Karnawałowy.

Dziewczynki zamieniły się w cudne księżniczki, wróżki i motylki, a chłopcy w superbohaterów, policjantów i różne postacie z bajek. Niektóre dzieci trudno było rozpoznać. Panie nauczycielki starały się wprowadzić dzieci w radosny nastrój i magię karnawału dekorując salę balową.

Przebierańcy doskonale się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały Bal Karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Po udanej zabawie, czekał na dzieci słodki poczęstunek oraz medale. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023