Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

Dnia 27 kwietnia br. dzieci z jaroszowskiego przedszkola wraz z  wychowawczyniami pojechały do wrocławskiego zoo.

Nauczycielki przed wyjazdem przypominały przedszkolakom zasady bezpiecznego podróżowania i zachowania się w trakcie wycieczki. Celem wycieczki było wzbogacanie przeżyć dzieci, rozwijanie ich zainteresowań i zaspokajanie dziecięcej ciekawości.

Przedszkolaki z niecierpliwością i mocno podekscytowane. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta: słonie, żyrafy, tygrysy, hipopotamy, małpki. Zwiedziły również Afrykarium, gdzie zobaczyły płaszczki, rekiny i wiele różnych gatunków ryb. Pobyt w zoo dostarczył im wiele radości i był wspaniałą lekcją przyrody przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu.

Pełne nowych wrażeń, maluchy wróciły całe i zdrowe do przedszkola, gdzie już czekali na nie stęsknieni rodzice.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023