Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Dnia 20 maja 2024 r. przedszkolaki z Jaroszowa wzięły udział w niezapomnianej wycieczce do Wioski Indiańskiej „Pocahontas” we Wrocławiu.

Po przyjeździe na miejsce, dzieci zostały powitane przez przewodników ubranych w tradycyjne stroje indiańskie. Wyprawa miała na celu poznanie zwyczajów, tradycji i obrzędów indiańskich. Podczas wizyty w wiosce, dzieci dowiedziały się na czym polega ekologia i życie w harmonii z otaczającym nas światem. Sówki, Pszczółki i Żabki uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych, grały na bębnach oraz zwiedziły tipi, gdzie dowiedziały się, jak wyglądało życie codzienne jego mieszkańców. Na dzieci czekały  gry i zabawy inspirowane wyjątkową kulturą indiańską.

Przedszkolaki z entuzjazmem uczestniczyły w strzelaniu z łuku do celu i ściganiu się w biegach z przeszkodami. Nie zabrakło ścieżki sensorycznej z darów natury oraz pokonywanie labiryntów. Przedszkolaki wzięły udział w ćwiczeniach rozwijających cierpliwość, równowagę, koncentrację oraz uczących odpowiedzialnej postawy wobec siebie i innych.

Dzieci pełne ekscytujących wrażeń wróciły bardzo zmęczone do przedszkola, gdzie czekali już na nich stęsknieni rodzice.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023