Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

„Już idzie lato, idą wakacje….”

 

Dnia 18 czerwca 2024 r. w jaroszowskim przedszkolu odbyło się zakończenie roku przedszkolnego oraz  pożegnanie najstarszych dzieci.  

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży przez pory roku i żywioły szybko minęło, aż nadszedł czas pożegnań i wakacji. Dzieci z najstarszej grupy zatańczyły poloneza i zaśpiewały piosenkę na pożegnanie przedszkola, następnie „starszaków” pożegnały dzieci z grupy Sówek i Pszczółek.

Po części artystycznej, przyszedł czas na podziękowania dla Rodziców oraz upominki dla dzieci, które wręczyła  dyrektor - Beata Jankiewicz.

Kolejni absolwenci jaroszowskiego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę  w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023