To nietypowe święto zainicjowali 28.05.2018 r. uczniowie z klasy II a z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W słoneczny piątek - 25.05.2018 r. - w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany IV Festiwal Teatrzyków Dziecięcych.

Więcej…

 

W dniu 24 maja 2018 r. odbyła się II Debata Samorządowa z udziałem Burmistrza Strzegomia Zbigniewa Suchyty i jego zastępcy – Wiesława Witkowskiego.

Więcej…

 

Dnia 23 maja 2018 r. w 73. rocznicę wyzwolenia Obozu Koncentracyjnego Gross Rosen odbył się XI Rajd Gwiaździsty zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie.

Więcej…

 

W środę – 23 maja 2018 r. – w SCK został zorganizowany XIV Festiwal Piosenki Anglojęzycznej „Muzyka Łączy Europę”.

Więcej…

 

Uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. „Orzeł Biały – nasza duma”.

Więcej…

 

Ostatnie tygodnie roku szkolnego obfitują we wszelkiego rodzaju podsumowania. We wtorek – 22 maja 2018 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie uczniowie z klas 4 podsumowali całoroczny projekt edukacyjny ph. „Przyjaźń między dzieckiem a dorosłym. Myśli Janusza Korczaka inspiracją do kształtowania własnego charakteru”.

Więcej…

 

W tym roku szkolnym uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie mogli sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę z języka angielskiego w międzynarodowym konkursie „The big challenge”.

Więcej…

 

Dnia 22 maja 2018 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się Konkurs Matematyczny dla uczniów z klas I – III SP ph. „Mistrz matematyki”.

Więcej…

 

W dniu 22.05.2018 r. zostały zrealizowane następne zadania w ramach projektu edukacyjnego pt. „Savoir vivre – Jak Cię widzą, tak Cię piszą”.

Więcej…

 

Dnia 25 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie pod hasłem „A TY co wiesz o Korczaku”.

Więcej…

 

Uczeń klasy 4a – MARCEL MAICKI - z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie dnia 21 maja 2018 r. odebrał nagrodę za wyróżnienie w XII Regionalnym Konkursie Plastyczno – Literackim „Moja Mama”.

Więcej…

 

W poniedziałek - 21.05.2018 r. - na boisku Orlik w Jaroszowie rozegrany został VI Turniej Piłki Koszykowej Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców STREETBALL, który był objęty patronatem honorowym przez Panią Poseł na Sejm RP - Monikę Wielichowską oraz Pana Wiesława Kiliana – Senatora RP.

Więcej…

 

Kolejny raz, w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany Tydzień Języków Obcych, który w tym roku odbył się w dniach 14 - 18.

Więcej…

 

Dnia 18 maja 2018 r. na boisku Orlik w Udaninie odbył się VIII Międzypowiatowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Szkół Podstawowych „Moje boisko ORLIK- Udanin 2018" w piłce nożnej chłopców i dziewcząt.

Więcej…

 

Poranek - 18 maja 2018 r. - nie zapowiadał się słonecznie, jednak uczniowie z klas III Publicznej Szkoły Podstawowej w Jaroszowie wraz ze swoimi wychowawczyniami - Anną Madej i Elżbietą Szczepanik, katechetą - Tomaszem Dziurlą oraz rodzicami nie wyglądali na przerażonych widmem wiatru i deszczu, ponieważ jechali na wycieczkę do Krzeszowa, która była jednocześnie pielgrzymką dziękczynną dzieci pierwszokomunijnych za otrzymany dar Eucharystii.

Więcej…