W piątek - 27.04.2018 r.  – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się IV Szkolny Konkurs Przyrodniczy pt. „Segreguj z nami, walcz z odpadami”.

Więcej…

 

Dnia 26 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się w Konkurs Języka Niemieckiego pn. „Deutschsprachige Länder.”

Więcej…

 

W środowe przedpołudnie 25.04.2018 r. na terenie Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy odbył się finał III Diecezjalnego Konkursu pn. „KL Gross-Rosen (1940-1945) - ocalić od zapomnienia”.

Więcej…

 

W czwartek - 25 kwietnia 2018 r. -  w ramach projektu edukacyjnego - „Znaczenie aktywności fizycznej dla zdrowia człowieka – do czego doprowadza życie bez ruchu?” – na jaroszowskim boisku „Orlik” odbyło się spotkanie 20 uczniów klas III i IV z animatorem sportu oraz trenerem Unii Jaroszów - Marcinem Głodem.

Więcej…

 

We wtorek - 24 kwietnia 2018 r. - uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego ph. „Big Ben”.

Więcej…

 

W jaroszowskiej szkole uczniowie klasy 1A i 2A podjęli działania dydaktyczne pod hasłem: „Nasz Ziemia – zielona i czysta”.

Więcej…

 

Od 19 marca do  8 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został przeprowadzony konkurs plastyczny pt „Mój Kolega”.

Więcej…

 

Kwiecień to czas kiedy Ziemia budzi się do życia i wokół nas robi się kolorowo. Dyrekcja, pracownicy i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie podejmują działania, aby teren szkoły stawał się coraz piękniejszy.

Więcej…

 

„Dzień Ziemi” to coroczne wydarzenie obchodzone 22 kwietnia w przedszkolu Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

Piątkowe przedpołudnie – 13.04.2018 r. - w jaroszowskie przedszkole było zdominowane przez kolor zielony. Dzieci z wszystkich grup wiekowych przyszły ubrane w zielone ubranka, a ich głowy ozdabiały opaski z postacią żabek.

Więcej…

 

W dniu 12 kwietnia 2018 r. uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w etapie powiatowym XIV Konkursu dla Dzieci i Młodzieży pn. „Uczę się bezpiecznie żyć", który zorganizowany został w Wałbrzychu.

Więcej…

 

W dniu 12 kwietnia 2018 r. w auli Świdnickiej Kurii Biskupiej odbył się etap diecezjalny Konkursu Misyjnego pn. „Matka Afryki”, który dotyczył życia i działalności misyjnej bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. I miejsce w tym konkursie zdobyła ZUZANNA KAWIAK - uczennica klasy 3 gimnazjum z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

Przedszkolaki z grupy „Pszczółek” z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie 12 kwietnia uczciły „Dzień Czekolady”, która jest chyba najpowszechniejszym wyrobem cukierniczym cieszącym się uznaniem w każdej grupie wiekowej.

Więcej…

 

W dniu 11 kwietnia 2018 r. uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie brali udział w Turnieju Piłki Siatkowej w strzegomskiej hali OSiR.

Więcej…

 

Uczniowie klasy I z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie 11 kwietnia 2018 r. wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu, czyli Pasowaniu na Czytelnika biblioteki szkolnej.

Więcej…

 

Dnia 10 kwietnia 2018 r. uczniowie z klas trzecich z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w się XIII Gminnym Turniej Wiedzy o Regionie, który odbył się  w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 w Strzegomiu.

Więcej…