W ramach realizowanego przez gimnazjalistów projektu edukacyjnego „Sport i aktywność fizyczna drogą do zdrowia" 14.03.2017 r. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie odwiedziła pani Małgorzata Ostrowska, znana na całym świecie armwrestlerka ze Strzegomia.

Więcej…

 

Wolontariuszki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Jaroszowa (Aleksandra Perec, Amelia Majchrzak, Wiktoria Łobodziec, Aleksandra Kardynał, Julia Trestka i Wioletta Kardynał) wraz z opiekunem Koła Wolontariatu p. Sylwią Chrut-Rudnicką odwiedziły Dzienny Dom Pobytu „Senior - Wigor” w Strzegomiu.

Więcej…

 

Dnia 7 marca 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 w Strzegomiu odbył się XII Gminny Turniej Wiedzy o Regionie dla uczniów klas III.

Więcej…

 

Klasa Va z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie podjęła wyzwanie i wzięła udział  w ogólnopolskim „Konkursie na Zielnik" organizowany przez Park Miniatur „Minieuroland” w Kłodzku, pod Patronatem Honorowym Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej.

Więcej…

 

Dnia  6 marca 2017 r. na zaproszenie  dzieci z klasy II b ZSP w Jaroszowie oraz wychowawczyni - Elżbiety Szczepanik przybył do naszej szkoły policjant - Pan Paweł Kiełbowicz, który pracuje w Komisariacie Policji w Strzegomiu i jest tatą drugoklasisty Filipa Kiełbowicza.

Więcej…

 

W czwartkowe popołudnie – 2 marca 2017 r. – w sali gimnastycznej zorganizowano spotkanie dla rodziców, podczas którego dyrektor szkoły – pani Beata Jankiewicz podsumowała pracę dydaktyczno- wychowawczą w I semestrze roku szkolnego 2016/2017.

Więcej…

 

Zgodnie z tradycją, która jest kultywowana w naszym jaroszowskim przedszkolu, w czwartek - 02.03.2017 r. - obchodziliśmy 5. urodziny Madzi Kossowicz z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

 

W  ostatnim dniu nauki przed feriami 10 lutego 2017 r. uczniowie klasy II b w raz z wychowawczynią zaprosili  wyjątkowego gościa - Panią Elżbietę Gadulę - bibliotekarza Filii Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Strzegom.

Więcej…

 

Jest karnawał.
W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.

Dnia 09.02.2017 r.  w Przedszkolu w Jaroszowie odbył się Bal Karnawałowy. Dekoracja, wystrój sali oraz stroje, w które przebrane były dzieci w pełni pasowały do obchodzonej uroczystości. Karnawałowy bal przebierańców jest tym, co dzieci lubią najbardziej.

Więcej…

 

W czwartek - 9 lutego 2017 r. - w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas I – III SP.

Więcej…

 

Dnia 8 lutego 2017 r. w ZSP w Jaroszowie odbył się konkurs z języka angielskiego dla uczniów z klas III SP pt. „Face to Face with English”.

Więcej…

 

W dniu 8 lutego 2017 r.  w klasie II b ZSP w Jaroszowie odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.

Więcej…

 

W zimowej aurze - 07.02.2017 r. - już po raz piąty w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie zorganizowano eliminacje gminne XXII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.

Więcej…

 

Dnia 07.02.2017 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbyła się pierwsza lekcja w ramach Edukacyjnego Programu Antynikotynowego „Bieg po Zdrowie".

Więcej…

 

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie edukacji wczesnoszkolnej, a przede wszystkim z klasy II b,  włączyli  się w szkolną akcję głośnego czytania.

Więcej…