Świetlica szkolna, wśród swojego głównego zadania jakim jest opieka, ma również zadania wychowawcze i dydaktyczne. To tutaj dzieci uczą się, odrabiają zadania przy wsparciu nauczycieli i kolegów, współpracują, biorąc udział w różnych przedsięwzięciach zaproponowanych im, aby czas upływał w twórczej i miłej atmosferze.

Więcej…

 

W Dniu Bezpiecznego Internetu uczniowie klasy 2A z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawczynią – Barbarą Zbrożek postanowili zgłębić swoja wiedzę nt. „Jak bezpiecznie korzystać z Internetu”.

Więcej…

 

Książko, najwierniejszy towarzyszu w podróży życia,
milczący w nieszczęściu,  gadatliwy w radości, mówiący tylko wtedy, gdy się słuchać pragnie
- jesteś jednym z najcenniejszych darów,
jakie nam zesłali bogowie na nasz smutny padół
."

Jarosław Iwaszkiewicz

Tegoroczne eliminacje gminne XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” zostały przygotowane przez nauczycielki Monikę Bytnar – Gołembiowską i Bronisławę Czaplę z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie – 15.02.2018 r. - wyjątkowo w Centrum Aktywności Społecznej „Karmel” w Strzegomiu.

Więcej…

 

Uczniowie z klasy IIIa z ZSP w Jaroszowie, postanowili podziękować za  miłość i opiekę swoim Babciom i Dziadkom na spotkaniu klasowym zorganizowanym w dniu 15 lutego 2018 roku.

Więcej…

 

Ten dzień – 13 lutego 2018 roku - od rana zapowiadał się niezwykle. Uczniowie z klas I-III Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w  dorocznym Balu Karnawałowym.

Więcej…

 

Dnia 13.02.2018 r. w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie przedszkolaki gościły panów policjantów - dzielnicowego mł. asp. Krzysztofa Nabiałka oraz sierż. sztab. Rafała Gmyrka.

Więcej…

 

W dniu 09.02.2018 r. w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie odbył się BAL KARNAWAŁOWY.

Więcej…

 

W piątek - 9 lutego 2018 r. - w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbyło się z okazji Dnia Sybiraka spotkanie z członkami  Koła Związku Sybiraków w Strzegomiu – panią Anną Kuryło i panem  Jerzym Orabczukiem – prezesem koła.

Więcej…

 

W czwartek – 8 lutego 2018 r.- w jaroszowskim przedszkolu odbyło się spotkanie z magister farmacji panią Eweliną Kowalczyk – mamą jednego z przedszkolaków. W spotkaniu tym uczestniczyły wszystkie dzieci.

Więcej…

 

Podobnie jak w latach poprzednich, również w tym roku szkolnym gimnazjaliści z kl. II Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie realizują obowiązkowe projekty edukacyjne.

Więcej…

 

Dnia 08.02.2018 r. w grupie „Muchomorków" Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, odbyła się wspaniała impreza.

Więcej…

 

W piątek - 2 lutego 2018 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany Szkolny Konkurs „Master Essay”.

Więcej…

 

Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce dnia 2 lutego 2018 r. odbyło się uroczyste spotkanie  w jaroszowskim przedszkolu.

Więcej…

 

Od lutego 2018 r. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie przystępuje do programu „Bieg po zdrowie”, programu antytytoniowej edukacji zdrowotnej opracowanego w Głównym Inspektoracie Sanitarnym we współpracy z ekspertami.

Więcej…

 

Dnia 1 lutego 2018 r. w przedszkolnej grupie „Pszczółek” z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka podczas, której przedszkolaki przygotowały wyjątkowy program artystyczny.

Więcej…

 

W styczniu w grupie „Pszczółek” swoje piąte urodziny obchodzili Kalinka Rachwał i Szymon Wiraszka.

Więcej…