W czwartek – 15 listopada 2018 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie zorganizowane zostały wyjazdy na spektakle teatralne w ramach „Dnia Teatru”.

Więcej…

 

W niedzielę - 11 listopada – w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości, jaroszowscy uczniowie aktywnie włączyli się w wzbogacenie programu artystycznego na strzegomskim Rynku.

Więcej…

 

Dnia 8 i 9 listopada 2018 r. w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Jaroszowie rozbrzmiewały dźwięki pieśni patriotycznych.

Więcej…

 

W czwartek - 8 listopada 2018 r. – jaroszowskie przedszkole po raz pierwszy przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”.

Więcej…

 

Po raz ósmy szkoły podstawowe w całej Polsce przygotowywały zdrowe posiłki w ramach 8 listopada – dnia pod hasłem „Śniadanie Daje Moc.

Więcej…

 

Od września w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie realizowane są pierwsze zadania w ramach europejskiego projektu Erasmus „Youth Entrepreneurial Skills Plus”.

Więcej…

 

Dnia 7 listopada 2018 r. uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie oraz uczniowie ze szkół średnich ze Strzegomia i Jawora uczestniczyli w sesji edukacyjnej dla młodzieży w 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę ph.: „W obronie Niepodległej” zorganizowanej na terenie Muzeum
Gross-Rosen.

Więcej…

 

Kontynuując współpracę ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Świdnicy, 6 listopada 2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie gościliśmy panią Adriannę Michałowska na prelekcjach dla uczniów nt. szkodliwości dopalaczy.

Więcej…

 

Uczniowie z klas I-III Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w Konkursie Ekologicznym w ramach, którego wykonali „ekostworki”.

Więcej…

 

W środę - 31 października 2018 r. - w jaroszowskim przedszkolu królował kolor żółty.

Więcej…

 

W środę - 31 października -  w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie, z inicjatywy nauczycielki języka angielskiego - Edyty Pasternak, zorganizowany został konkurs na „Najciekawszy strój halloweenowy”.

Więcej…

 

W dniu 30.10.2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jaroszowie,  odbyło się uroczyste Ślubowanie i Pasowanie na ucznia, których celem było włączenie pierwszoklasistów rozpoczynających naukę do grona społeczności uczniowskiej.

Więcej…

 

W ramach „Dnia Krajobrazu” obchodzonego 20 października,  uczniowie z kl. 7 z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, pod opieką nauczycielki biologii - Doroty Mielcarek, udali się na wędrówkę szlakiem przydrożnych kapliczek i pięknych pałaców.

Więcej…

 

W piątek 19 października 2018 r. na obiektach OSiR Strzegom odbył się Turniej Piłki Nożnej klas VII, VIII i III gimnazjum.

Więcej…

 

W dniu 19 października 2018 r. gimnazjaliści z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie - Emilia Henike i Mateusz Brokos - uczestniczyli w XI Edycji Powiatowego Konkursu Turystycznego „Polskie Góry Dziedzictwem  Kulturowym”.

Więcej…

 

Uczniowie z klas I, II, III z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Jaroszowa  przystąpili do programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować", który prowadzony jest przez Fundację WOŚP od 6 lat.

Więcej…