Dnia 20 grudnia 2016 r. grupa projektowa, w której skład wchodzą: Zuzanna Kawiak, Amelia Grabowiec, Robert Kobyłczyk i Zofia Malinowska przeprowadziła wywiad z proboszczem parafii Jaroszów – ks. Markiem Krysiakiem.

Więcej…

 

Już od kilku lat, uczniowie drugiej klasy gimnazjum w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie realizują projekty edukacyjne, których celem jest  zespołowe i planowe działanie, mające na celu rozwiązanie konkretnego problemu, z zastosowaniem różnorodnych metod.

Więcej…

 

Jak co roku, wolontariusze z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wraz ze swoim opiekunem Sylwią Chrut - Rudnicką zorganizowali zbiórkę słodyczy, kosmetyków i ubrań dla podopiecznych zaprzyjaźnionego Domu Dziecka w Świdnicy.

Więcej…

 

Dnia - 15 grudnia 2016 r. - w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie, w ramach realizacji projektu „Trzymaj formę”, odbyła się debata w temacie aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania.

Więcej…

 

W środę - 14 grudnia 2016 r. - w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie odbył się II Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw Sportowych z udziałem najmłodszych uczniów z klas I – III SP.

Więcej…

 

Przeprowadzenie debaty uczniowskiej nt. „Zdrowie na talerzu”, to jedno z wielu zadań w ramach ogólnopolskiego konkursu „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi” zorganizowanego przez Studium Prawa Europejskiego Learning.

Więcej…

 

Pani Zosia bardzo się ucieszyła z paczek. Stwierdziła, że będzie się modlić za wszystkich, którzy przygotowali jej podarunki. Najbardziej cieszyła się z żywności i pościeli. Będzie mogła zjeść 3 posiłki dziennie i nie będzie musiała głodować. Dzięki tej paczce Pani Zosia poczuła się potrzebna i kochana.

Co chce przekazać wolontariusz:

Bardzo dziękuję za współpracę, za okazane serce i trud towarzyszący tworzeniu paczek. Starsza osoba poczuła się znów potrzebna i kochana przez innych.

 

Uczniowie, rodzice, dyrekcja i nauczyciele ze szkoły w Jaroszowie wykazali się dużym zaangażowaniem w ufundowanie paczki dla potrzebującej rodziny.

Więcej…

 

Kontynuując współpracę z Komisariatem Policji w Strzegomiu, po raz kolejny, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie gościliśmy dzielnicowego - mł. asp. Krzysztofa Nabiałka i mł. asp.  Rafała Gmyrka.

Więcej…

 

We wtorek - dnia 6.12.2016 r. - wszyscy grzeczni uczniowie kl. III b z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie otrzymali wyjątkowy prezent od Mikołaja – wycieczkę do kręgielni w Żarowie.

Więcej…

 

W Mikołajki - 6 grudnia 2016 r. - obchodziliśmy urodziny przedszkolaka Dawidka Dworaka z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. We wtorek - 6 grudnia 2016 - z workiem pełnym prezentów przyjechał Mikołaj.

Więcej…

 

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie lekcje wychowania fizycznego to nie tylko wysiłek fizyczny, ale także nauka poprzez grę w szachy.

Więcej…

 

Opiekun Koła Wolontariatu działającego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie Sylwia Chrut-Rudnicka, 6 grudnia br. podziękowała swoim Wolontariuszom za pracę na rzecz środowiska lokalnego.

Więcej…

 

W poniedziałek – 5 grudnia 2016 r. – w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie obchodzony był Dzień Górnika.

Więcej…

 

Dużym przeżyciem dla wielu młodych ludzi jest spotkanie z „żywym” pisarzem. Taką okazję miały uczennice z Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Jaroszowie, które 1 grudnia 2016 wraz z bibliotekarką Moniką Bytnar – Gołembiowską wybrały się na spotkanie z pisarzem książek dla dzieci i młodzieży - GRZEGORZEM KASDEPKE zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną w Strzegomiu.

Więcej…