We wtorek - 20 czerwca 2017 r. - w przedszkolu Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie odbyła się uroczystość zakończenia roku z udziałem rodziców i zaproszonych gości.

Więcej…

 

W ciągu mijającego roku szkolnego w klasie II b SP odbywał się konkurs na tytuł „SUPER KUMPLA".

Więcej…

 

W drugim semestrze minionego roku szkolnego dzieci z klasy II b SP odwiedzili niezwykli goście, którzy czytali im ich ulubione książki, a także opowiadali o swojej nauce, pracy, zainteresowaniach i życiowych pasjach. Wśród gości byli rodzice: pani Agnieszka Skiera i pan Zbigniew Kołodziej oraz brat jednej z uczennic: Błażej Kołodziej.

Więcej…

 

Przez cały rok szkolny dzieci z klasy II b SP wraz z wychowawczynią Elżbietą Szczepanik prowadziły kącik przyrody, w ramach którego wykonywały wiele zadań.

Więcej…

 

We wtorek - 13 czerwca br. - na stadionie OSiR w Strzegomiu odbył się XIV Mityng Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych Ziemi Strzegomskiej. W zawodach wystartowało ponad 150 uczniów, w tym 19 - osobowa reprezentacja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W poniedziałek - 12 czerwca 2017 r. – został przeprowadzony Szkolny Konkursu Pięknego Czytania dla uczniów z klas I – III SP Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W czerwcu w grupie „Muchomorków” swoje szóste urodzinki świętowała Emilka i Julian.

Więcej…

 

Rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie, we współpracy z Rada Sołecką i Strzegomskim Centrum Kultury, w niedzielne popołudnie - 11.06.2017 r. zorganizowali X FESTYN RODZINNY „Mama, Tata i Ja”.

Więcej…

 

W czwartek – 8 czerwca 2017 r. - pracę nad swoimi projektami edukacyjnymi zakończyły dwie grupy uczniów z klasy II gimnazjum.
Prezentacji uczniów w sali gimnastycznej przyglądała się dyrektor szkoły – Beata Jankiewicz, która obserwowała realizację zadań uczniów na terenie szkoły przez cały rok szkolny.

Więcej…

 

W środę - 07.06.2017 r. - przedszkolaki z grupy ,,Biedronek”, ,,Pszczółek” i ,,Muchomorków” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do Wałbrzycha do teatru Lalki i Aktora na spektakl pt.,,Koziołek Matołek”.

Więcej…

 

O tym przekonali się uczniowie klas drugich i trzecich edukacji wczesnoszkolnej, którzy 7 czerwca 2017 roku wzięli udział w Szkolnym Konkursie - „ORTOGRAFEK”.

Więcej…

 

We wtorek - 06.06.2017 r. - w Publicznej Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza w Udaninie odbył się IX powiatowo-diecezjalny Festiwal Piosenki Misyjno-Religijnej.

Więcej…

 

Biblioteka szkolna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie znalazła się wśród 1353 (w ubiegłym roku 1050 bibliotek) w Polsce, która zorganizowała 2  czerwca 2017 r. akcję promującą czytelnictwo pn. „NOC BIBLIOTEK”.

Więcej…

 

Wraz z nadejściem wiosny – w ogródku naszej szkoły – pojawiła się „Zielona klasa”. Ponieważ pogoda za oknem zachęcała do opuszczenia sali lekcyjnej i wyjścia poza szkolne mury, uczniowie klasy 1a SP wraz z wychowawczynią – Barbarą Zbrożek, postanowili „odejść o tablicy” i przeprowadzić zajęcia lekcyjne w plenerze.

Więcej…

 

W dniach 31.05.2017 r.- 02.06.2017 r. uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej z Jaroszowa pod opieką wychowawców: Doroty Burzyńskiej, Bronisławy Czapli, Zbigniewa Miłka oraz nauczycielki - Joanny Citków uczestniczyli w trzydniowej wycieczce nad Morze Bałtyckie.

Więcej…

 

Uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie, jak co roku zorganizowali zbiórkę darów z okazji Dnia Dziecka dla potrzebujących dzieci. Tym razem uczniowie podzielili się słodyczami, grami edukacyjnymi, puzzlami.

Więcej…