W czwartek - 17 maja 2018 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie w ramach Tygodnia Języków Obcych - został zorganizowany  III Szkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „YOU CAN SING”.

Więcej…

 

We wtorek - 15 maja - w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie zorganizowano obchody „Święta Polskiej Niezapominajki”. Była to okazja do znakomitej zabawy, ale też do zdobycia nowej wiedzy o środowisku naturalnym i jego ochronie.

Więcej…

 

Wiosna to wspaniała pora na wycieczki, więc 15 maja 2018 r. na zaproszenie pana Tomasza Smagłowskiego, pasjonata ziemi strzegomskiej, uczniowie z klasy IIIa i klasy IIIb z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawcami: Elżbietą Szczepanik i Anną Madej wyruszyli na wędrówkę szlakiem zabytków Strzegomia. Wycieczka ta była jedną z nagród z zajęcie przez naszych uczniów I miejsca w Gminnym Turnieju Wiedzy o Regionie.

Więcej…

 

Przez cały tydzień – od 7 do 11 maja 2018 r. - w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie zostały przeprowadzone zajęcia biblioteczne w ramach Dnia Bibliotek i Bibliotekarzy, który przypada 8 maja.

Więcej…

 

Dnia 14.05.2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbyło się uroczyste podsumowanie II edycji szkolnego konkursu plastycznego „Jestem Polakiem, jestem Europejczykiem” pod honorowym patronatem Poseł na Sejm RP Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej.

Więcej…

 

W sobotę - 12.05.2018 r. - 35 reprezentantów z PSP w Jaroszowie wzięło udział w XXXII Ogólnopolskich Biegach Przełajowych „Bieg Pamięci" w Rogoźnicy.

Więcej…

 

W piątek 11 maja 2018 r. uczniowie z klas I - V z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zebrali się na boisku Orlik, aby aktywnie, wesoło i mądrze spędzić czas.

Więcej…

 

W środę - 9 maja 2018 r. - w Publicznej Szkole Podstawowej w Jaroszowie odbył się Międzyklasowy Turniej w Piłce Nożnej.

Więcej…

 

Z okazji Dnia Bibliotekarza, który obchodzimy 8 maja, grupa przedszkolna „Biedronek” z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie odwiedziła  filię Biblioteki Publicznej  w Jaroszowie, w której pracuje Pani Elżbieta Gadula.

Więcej…

 

W piątek – 27 kwietnia 2018 r. - przybrana w barwy narodowe jaroszowska społeczność uczniowska świadczyła przechodniom o swojej dumie z przynależności do narodu polskiego. Wszyscy uczniowie wzięli udział w Patriotycznym Korowodzie Radości ze świadomością, że są pełnoprawnymi obywatelami Polski i Europy, że wnoszą do niej wiele pozytywnych wartości poprzez naszą naukę i  codzienną pracę.

Więcej…

 

W piątek - 27.04.2018 r.  – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się IV Szkolny Konkurs Przyrodniczy pt. „Segreguj z nami, walcz z odpadami”.

Więcej…

 

Dnia 26 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się w Konkurs Języka Niemieckiego pn. „Deutschsprachige Länder.”

Więcej…

 

W środowe przedpołudnie 25.04.2018 r. na terenie Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy odbył się finał III Diecezjalnego Konkursu pn. „KL Gross-Rosen (1940-1945) - ocalić od zapomnienia”.

Więcej…

 

W czwartek - 25 kwietnia 2018 r. -  w ramach projektu edukacyjnego - „Znaczenie aktywności fizycznej dla zdrowia człowieka – do czego doprowadza życie bez ruchu?” – na jaroszowskim boisku „Orlik” odbyło się spotkanie 20 uczniów klas III i IV z animatorem sportu oraz trenerem Unii Jaroszów - Marcinem Głodem.

Więcej…

 

We wtorek - 24 kwietnia 2018 r. - uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego ph. „Big Ben”.

Więcej…

 

W jaroszowskiej szkole uczniowie klasy 1A i 2A podjęli działania dydaktyczne pod hasłem: „Nasz Ziemia – zielona i czysta”.

Więcej…