Uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie z klasy V, 2 gimnazjum i część uczniów z klasy IV – w każdy poniedziałek uczestniczą w lekcjach wychowania fizycznego, które odbywają się na strzegomskim „Delfinku”.

Więcej…

 

Przygotowania do świąt wielkanocnych idą „całą parą”.

Więcej…

 

Uczennica klasy 2A z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie – Nadia Świątek odebrała dyplom i nagrodę za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym ph. „Ulubieńcy spektakli teatralnych”.

Więcej…

 

Aura tego roku jest kapryśna, a śnieg i mróz nawet w Pierwszy Dzień Wiosny (21 marca) nie dały o sobie zapomnieć. Zupełnie inaczej, bo radośnie, wiosennie i kolorowo było w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie podczas VI Wiosennego Przeglądu Młodych Talentów.

Więcej…

 

Dnia 22 marca 2018 r. w sali lustrzanej Świdnickiego Ośrodka Kultury odbyły się eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego „Pegazik”.

Więcej…

 

Dzień Nowych Technologii w Edukacji - to inicjatywa Ministerstwa Edukacji Narodowej. Swoje umiejętności mieli okazję sprawdzić uczniowie z klasy 2a z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

Tradycją jest, że Strzegomskie Centrum Kultury w marcu, organizuje cykl „Spotkań z Teatrem”. W ramach tych spotkań przedszkolaki z całej gminy uczestniczą w Konfrontacjach Poetyckich Przedszkolaków. Dnia 20.03.2018 r. dzieci z Jaroszowa także wzięły udział w tej uroczystości.

Więcej…

 

W dniu 16 marca 2018 r. uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w uroczystym otwarciu krytej pływalni „Delfinek” w Strzegomiu.

Więcej…

 

W piątek  16 marca 2018 r. jaroszowskie przedszkolaki odwiedziła pani Ewa Plizga – mama jednego z przedszkolaków z zawodu fryzjer - stylista.

Więcej…

 

W dniu 15 marca 2018 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany konkurs języka angielskiego dla uczniów z klas I-III  szkoły podstawowej ph. English is fun”.

Więcej…

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie systematycznie współpracuje ze strzegomskim Komisariatem Policji w ramach profilaktyki i prewencji.

Więcej…

 

Wolontariusze z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego z Jaroszowa po raz drugi uczestniczyli wraz z opiekunami p. Sylwią Chrut-Rudnicką i p. Katarzyną Adamską w akcji Caritas „Tak, POMAGAM!”.

Więcej…

 

W ramach projektu edukacyjnego „Znaczenie aktywności fizycznej dla zdrowia człowieka – do czego doprowadza życie bez ruchu?" realizowanego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie dnia 09.03.2018 r. piętnastu uczniów z klas IV - VII SP zmierzyło się z testem wiedzy sportowej.

Więcej…

 

Dnia 7 marca 2018 r. uczniowie z klasy I A i II A Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie udali się wraz z wychowawczyniami –  Dominiką Pieszko i Barbarą Zbrożek na wycieczkę do HYDROPOLIS - obecnie jednej z najpopularniejszych atrakcji naukowych we Wrocławiu.

Więcej…

 

Marzec, to miesiąc, w którym każdego roku do ZSP w Jaroszowie zaglądają przyszłe przedszkolaki.

Więcej…

 

W dniu 1.03.2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się spektakl profilaktyczny pt. „Black” przygotowany przez aktorów z Teatru Profilaktyczno-Edukacyjnego „MORALITET” z Krakowa.

Więcej…