W dniu 12 kwietnia 2018 r. uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w etapie powiatowym XIV Konkursu dla Dzieci i Młodzieży pn. „Uczę się bezpiecznie żyć", który zorganizowany został w Wałbrzychu.

Więcej…

 

W dniu 12 kwietnia 2018 r. w auli Świdnickiej Kurii Biskupiej odbył się etap diecezjalny Konkursu Misyjnego pn. „Matka Afryki”, który dotyczył życia i działalności misyjnej bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. I miejsce w tym konkursie zdobyła ZUZANNA KAWIAK - uczennica klasy 3 gimnazjum z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

Przedszkolaki z grupy „Pszczółek” z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie 12 kwietnia uczciły „Dzień Czekolady”, która jest chyba najpowszechniejszym wyrobem cukierniczym cieszącym się uznaniem w każdej grupie wiekowej.

Więcej…

 

W dniu 11 kwietnia 2018 r. uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie brali udział w Turnieju Piłki Siatkowej w strzegomskiej hali OSiR.

Więcej…

 

Uczniowie klasy I z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie 11 kwietnia 2018 r. wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu, czyli Pasowaniu na Czytelnika biblioteki szkolnej.

Więcej…

 

Dnia 10 kwietnia 2018 r. uczniowie z klas trzecich z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w się XIII Gminnym Turniej Wiedzy o Regionie, który odbył się  w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 w Strzegomiu.

Więcej…

 

Tuż po przerwie świątecznej - w dniach 4-6 kwietnia 2018 r. - 48 uczniów z klas IV – VII Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie udało się w długo wyczekiwana wycieczkę do Warszawy.

Więcej…

 

Przedszkolaki z grupy „Pszczółek” z ZSP w Jaroszowie wraz z nadejściem wiosny wzbogaciły swój kącik przyrodniczy o własnoręcznie posadzoną cebulę.

Więcej…

 

„Słonko świeci już wesoło, trawka już zieleni się!
Wszystkie dzieci, wszystkie wkoło, bardzo cieszą się”

Jaroszowskie przedszkolaki z grupy „Biedronek”, „Pszczółek” i „Muchomorków” 4 kwietnia 2018r. świętowały przybycie Pani Wiosny w tradycyjnym Wiosennym Przemarszu.

Więcej…

 

Dnia 4 kwietnia obchodzimy Dzień Tęczy.

Więcej…

 

W środę – 28 marca 2018 r. – zapach wiosennych dekoracji oraz wypieków rozniósł się w  Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie.

Więcej…

 

Czas Świąt Wielkanocnych jest związany przede wszystkim z tradycją malowania pisanek. Pracowite przedszkolaki z grupy ,,Biedronek” z ZSP w Jaroszowie, postanowiły zrobić pisanki wspólnie z rodzicami, których  zaprosiliśmy do udziału w zajęciach.

Więcej…

 

Uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie z klasy V, 2 gimnazjum i część uczniów z klasy IV – w każdy poniedziałek uczestniczą w lekcjach wychowania fizycznego, które odbywają się na strzegomskim „Delfinku”.

Więcej…

 

Przygotowania do świąt wielkanocnych idą „całą parą”.

Więcej…

 

Uczennica klasy 2A z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie – Nadia Świątek odebrała dyplom i nagrodę za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym ph. „Ulubieńcy spektakli teatralnych”.

Więcej…

 

Aura tego roku jest kapryśna, a śnieg i mróz nawet w Pierwszy Dzień Wiosny (21 marca) nie dały o sobie zapomnieć. Zupełnie inaczej, bo radośnie, wiosennie i kolorowo było w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie podczas VI Wiosennego Przeglądu Młodych Talentów.

Więcej…