W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie realizowany jest projekt edukacyjny ph. „Przyjaźń między dzieckiem a dorosłym”. Myśli Janusza Korczaka inspiracją do kształtowania własnego charakteru.

Więcej…

 

Wolontariusze z Zespołu Szkolno Przedszkolnego z Jaroszowa wraz z opiekunem Sylwią Chrut - Rudnicką dołączyli do akcji Caritas „Tak, POMAGAM!”.

Więcej…

 

Gdzie się ukrył kod? Jak go znaleźć? Co on właściwie oznacza? Jak go stworzyć? Czy zawsze do  przeprowadzenia zajęć programowania niezbędny jest sprzęt komputerowy? - uczniowie z klasy 2A z ZSP w Jaroszowie wraz z wychowawczynią – Barbarą Zbrożek - wdrażają podczas zabaw podstawowe zagadnienia programistyczne bazujące na aktywności uczniów, nie tylko z użyciem tabletów, smartfonów czy komputerów.

Więcej…

 

Dźwięk dzwonków i głośne, basowe „Ho, Ho, Ho” dało się słyszeć 6 grudnia 2017 r. w dwóch budynkach należących do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

Uczniowie z klasy I A i II A  z ZSP w Jaroszowie wraz z wychowawczyniami wyjechali do Teatru Animacji w Cieplicach, aby obejrzeć adaptację starej, japońskiej baśni „Królewski wróbel”.

Więcej…

 

W Międzynarodowym Dniu Wolontariusza - 5 grudnia 2017 r. - w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie opiekun Koła Wolontariatu - Sylwia Chrut-Rudnicka  podziękowała swoim Wolontariuszom za prace na rzecz środowiska lokalnego.

Więcej…

 

Przedszkolaki z ZSP w Jaroszowie 05.12.2017 r. wyjechały na wycieczkę do wrocławskiego centrum nauki Humanitarium.

Więcej…

 

Barbórka to jedna z wielu uroczystości, która już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Jaroszowie. Ten dzień jest okazją, by docenić ciężką pracę górników.

Więcej…

 

Zgodnie z tradycją - 30 listopada 2017 r. - w wigilię świętego  Andrzeja uczniowie kl. III b z ZSP w Jaroszowie przeżyli wspaniały dzień, pełen wróżb, magii, konkursów i tańca przy dźwiękach znanych przebojów.

Więcej…

 

W czwartkowe przedpołudnie - 30.11.2017 r. - przedszkolaki  z niecierpliwością oczekiwały przyjazdu strażaków z OSP w Jaroszowie.

Więcej…

 

Na zaproszenie pani kierownik Sabiny Kubackiej z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Strzegomiu, 28.11.2017 r. - po raz czwarty wolontariusze z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego z Jaroszowa (Wiktoria Guzera, Wioletta Kardynał, Adrianna Dubielczyk, Martyna Tomiczek) wraz z opiekunem Koła Wolontariatu - Sylwią Chrut-Rudnicką wzięły udział w zabawie integracyjnej.

Więcej…

 

Piątek - 24.11.2017 r. – był wyjątkowym dniem, bo wszystkie przedszkolaki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z panią dyrektor Beatą Jankiewicz, wicedyrektor Violettą Posłuszną- Koziałkowską oraz zaproszonymi Mamami i Misiowym Gościem uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Więcej…

 

Dnia 24 listopada uczniowie kl. III b z ZSP w Jaroszowie obchodzili  Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Więcej…

 

Dnia 24.11.2017 r.  uczniowie z klasy Ia ZSP w Jaroszowie wraz z Rodzicami i wychowawczynią Dominiką Pieszko przeżyli wspaniały Wieczór Andrzejkowy -pełen magii, wróżb, zabaw i tańca przy dźwiękach znanych przebojów.

Więcej…

 

W dniu 22.11.2017 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie wśród uczniów z klas 4 – 7 szkoły podstawowej i 2 - 3 gimnazjum zostały przeprowadzone wybory na radnych do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Strzegomiu.

Więcej…

 

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego działającego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie we wtorek – 21 listopada 2017 r. – zorganizowano happening w ramach Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

Więcej…