W piątek - 8 czerwca 2018 r. – odbył się Szkolny Konkursu Pięknego Czytania dla uczniów z klas I – III SP Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W upalne przedpołudnie - 6 czerwca 2018 r. - na stadionie lekkoatletycznym strzegomskiego OSiR reprezentacja 31 uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięła udział w organizowanym już po raz 15 mitingu lekkoatletycznym.

Więcej…

 

Dzień Dziecka w jaroszowskiej szkole najczęściej odbywa się w aktywnej formie. Nie inaczej było w tym roku. Mimo upalnej pogody, uczniowie wznieśli się na wyżyny swoich sportowych umiejętności.

Więcej…

 

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie – 1 czerwca 2018 r. - corocznie obchodzone jest „Święto latawca”, które jest nawiązaniem do idei wychowawczych Janusza Korczaka - patrona naszej szkoły.

Więcej…

 

Dnia 1 czerwca 2018 r. uczniowie z klasy I i II z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie pod opieką wychowawczyń – Barbary Zbrożek i Dominiki Pieszko - wyjechali do ExploraParku w Wałbrzychu.

Więcej…

 

Dnia 1 czerwca 2018 r. w Dniu Dziecka trzecioklasiści z PSP w Jaroszowie w wybrali się do kina w Świdnicy, aby zobaczyć trzecią część filmu o niezwykłej przyjaźni chłopca z psem pt.: „Bella i Sebastian”.

Więcej…

 

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla przedszkolaków z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Jaroszowa.

Więcej…

 

Dnia 31 maja 2018 r. dla jaroszowskich przedszkolaków z grupy „Pszczółek” i „Biedronek” zostały zorganizowane zajęcia sportowe na boisk Orlik.

Więcej…

 

W maju i w czerwcu w grupie „Pszczółek” swoje urodziny świętowali: Antosia, Dawid, Volodymyr oraz Joasia.

Więcej…

 

W przedpołudnie 29.05.2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Udaninie odbył się X powiatowo-diecezjalny Przegląd Piosenki Misyjnej.

Więcej…

 

Tradycją stało się, że wiosną  każdego roku Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie jest organizatorem Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej.

Więcej…

 

To nietypowe święto zainicjowali 28.05.2018 r. uczniowie z klasy II a z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W słoneczny piątek - 25.05.2018 r. - w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany IV Festiwal Teatrzyków Dziecięcych.

Więcej…

 

W dniu 24 maja 2018 r. odbyła się II Debata Samorządowa z udziałem Burmistrza Strzegomia Zbigniewa Suchyty i jego zastępcy – Wiesława Witkowskiego.

Więcej…

 

Dnia 23 maja 2018 r. w 73. rocznicę wyzwolenia Obozu Koncentracyjnego Gross Rosen odbył się XI Rajd Gwiaździsty zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie.

Więcej…

 

W środę – 23 maja 2018 r. – w SCK został zorganizowany XIV Festiwal Piosenki Anglojęzycznej „Muzyka Łączy Europę”.

Więcej…