Dziewczęta z formacji tanecznej „DEVANGELS” tworzonej przez uczennice z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, zaprezentowały się 26 kwietnia 2017 r. w Złotoryi podczas XI Regionalnego Przeglądu Zespołów Artystycznych Szkół i Placówek im. Janusza Korczaka z Dolnego Śląska ph. „Nie liczę godzin i lat …”.

Więcej…

 

Dnia 27.04.2017 r. w konkursie wiedzy sportowej w ramach projektu edukacyjnego gimnazjalistów „Sport i aktywność fizyczna drogą do zdrowia” wzięło udział 15 uczestników z klas IV - VI SP oraz „na ochotnika” - z chęcią sprawdzenia się - gimnazjalistka Martyna Krzyszczak, która uzyskała 33 punkty - na 40 możliwych do zdobycia.

Więcej…

 

W środę - 26 kwietnia 2017 r. - swoje piąte urodzinki obchodziła ANTOSIA KUSIAK z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

W dniu 26.04.2017  uczniowie z klas IV-VI Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w Gminnym Turnieju Ekologicznym pt. „Ziemia sama nie da rady, segregujmy więc odpady”.

Więcej…

 

Dnia 26.04.2017 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się III Festiwal Teatrzyków Dziecięcych. W tegorocznej edycji festiwalu wzięły udział przedszkolaki oraz uczniowie szkoły podstawowej z klas I-V.

Więcej…

 

W dniu 26.04.2017 r. na terenie Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy odbył się finał II Diecezjalnego Konkursu o obozie koncentracyjnym Gross-Rosen pn. „KL GROSS-ROSEN (1940–1945) OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”.

Więcej…

 

W kwietniu świętowaliśmy w przedszkolu urodziny Julii i Antosia.

Więcej…

 

Dnia 25 kwietnia 2017 w Strzegomskim Centrum Kultury odbyła się  gala wręczenia nagród w I Strzegomskim Konkursie Poetyckim „Za moimi oknami” pod honorowym patronatem Burmistrza Strzegomia – pana Zbigniewa Suchyty.

Więcej…

 

Uczennica i nauczycielka z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie w jednym biegu – Martyna Krzyszczak i pani Justyna Fedyczkowska  wzięły udział Półmaratonie Mietkowskim, który odbył się 23 kwietnia 2017 r.

Więcej…

 

W dniu 21 kwietnia 2017 r. w jaroszowskim przedszkolu swoje 5. urodziny obchodził Antoś Angrys z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

Dnia 20 kwietnia 2017 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbył się XII Gminny Turniej Ortograficzno - Sportowy dla uczniów klas III pod patronatem burmistrza Strzegomia pana Zbigniewa Suchyty.

Więcej…

 

W środę - 12  kwietnia 2017 r. – zapach wiosennych dekoracji oraz wypieków można było wyczuć w trzech budynkach należących do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

Dzieci z grupy ,,Biedronek”, ,,Pszczółek” i ,,Muchomorków” w środowy poranek - 12 kwietnia 2017 r. - przyszły do przedszkola uśmiechnięte i odświętnie ubrane. W tym dniu gościliśmy panią dyrektor Beatę Jankiewicz oraz panią wicedyrektor Violettę Posłuszną-Koziałkowską.

Więcej…

 

Jak wiadomo, już niedługo będą święta wielkanocne i dlatego przedszkolaki z grupy ,,Biedronek” postanowiły przygotować piękne świąteczne dekoracje, aby  udekorować wielkanocny stół w przedszkolu.

Więcej…

 

Dzieci z Publicznego Przedszkola w Jaroszowie  wiedzą, jak ważne dla ich zdrowia jest jadanie naturalnych witamin w postaci nowalijek.

Więcej…

 

Po raz czwarty - 02.04.2017 r. - reprezentacja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie wzięła udział w wyjeździe na ogólnopolskie biegi w ramach 32. „Biegu Sokoła” w Bukówcu Górnym.

Więcej…