baner5.jpg

Przedszkolaki, najmłodsi programiści z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie pod czujnym okiem pani Barbary Zbrożek układając trasy z puzzli ćwiczą precyzję ruchów, ćwiczą ruchy motoryki małej, przez co rozwijają sprawność palców dłoni.

Więcej…

 

W poniedziałek – 16.09.2019 r. – uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie Adrianna Dubielczyk z kl. 8 i Kacper Młynarski z kl. 7 odebrali dyplomy i nagrody w III Regionalnym Konkursie Plastycznym ph. „Kartka z wakacji” pod patronatem poseł na Sejm RP pani Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej.

Więcej…

 

Dnia 16. 09. 2019 r. w grupie “Żabek” obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.

Więcej…

 

W dniach 13. i 15. września 2019 r. odbyły się uroczystości poświęcone pamięci wszystkich poległych, a także żyjących jeszcze więźniów byłego obozu pracy w Rusku z okazji XVI Spotkań Religijno-Patriotycznych .

Więcej…

 

Więcej…

 

Dwa tygodnie pobytu w przedszkolu już za nami! Dla maluszków to dopiero początek wielkiej przygody. Dla wielu dzieci i ich rodziców było to niezwykłe przeżycie.

Więcej…

 

Więcej…

 

Już po raz ósmy w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Jaroszowie w zorganizowano zajęcia biblioteczne w ramach ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie” polskich nowel.

Więcej…

 

W piątkowe przedpołudnie,  6 września 2019 r., w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie uczniowie uczestniczyli w bardzo interesującym i pouczającym spotkaniu z kombatantami i weteranami wojennymi, w związku z lokalnymi obchodami 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Więcej…

 

W poniedziałek – 2 września 2019 r. - w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie został zorganizowany uroczysty apel, w którym wzięli udział uczniowie, rodzice, dyrekcja, nauczyciele oraz zaproszeni goście.

Więcej…

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Jaroszowie zostało zorganizowane 19 czerwca 2019 r. w sali gimnastycznej w dwóch odsłonach.

Więcej…

 

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło,
wtedy dopiero wszystko się zaczyna”

ks. Jan Twardowski

Tradycją w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie jest uroczystość pożegnalna zorganizowana dla Absolwentów. W tym roku odbyło się to w czwartkowe popołudnie - 18.06.2019 r. – o godz. 16.00 w sali gimnastycznej.

Więcej…

 

Dnia 17 czerwca 2019 r.  uczniowie z klasy III a z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawcą Barbarą Zbrożek i rodzicami wyruszyli na wycieczkę do Zagórza Śląskiego.

Więcej…

 

Już po raz czwarty, tuż przed wakacjami 14 – 15 czerwca 2019 r. w bibliotece szkolnej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie została zorganizowana „Noc Bibliotek” – nocna impreza  dla najlepszych czytelników z klas 1 -3 SP.

Więcej…

 

Cały rok szkolny uczniowie z klas 4-8 i 3 gimnazjum z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, co miesiąc opowiadali, robili zadania lub tworzyli ilustracje do książek anglojęzycznych, które czytali w ramach projektu „Read On”.

Więcej…

 

W słoneczny piątek - 14 czerwca 2019 -  nadszedł dzień długo wyczekiwany przez uczniów z klasy II i III SP– wycieczka do  Złotego  Stoku.

Więcej…