Przyszła wiosna i to jest doskonały czas, aby pierwszoklasiści uczący się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie zostali oficjalnie i uroczyście przyjęci w poczet Czytelników szkolnej biblioteki. Uroczystość odbyła się 30.03.2017 r.

Więcej…

 

Dnia 30 marca 2017 r. uczniowie z klasy 1A z naszej szkoły podstawowej z wielką przyjemnością gościli przedszkolaków w swojej sali lekcyjnej.  Uczniowie chcieli pokazać swoim młodszym koleżankom i kolegom jak się uczą.

Więcej…

 

Już po raz trzeci - 30 marca 2017 r. – przedstawiciele z klas IV-VI Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie rywalizowali ze sobą w kolejnej edycji Szkolnego Konkursu Przyrodniczego.

Więcej…

 

W dniu 29.03.2017 r. w strzegomskiej hali OSiR odbył się Turniej Piłki Siatkowej trójek i czwórek siatkarskich w kategorii dziewcząt i chłopców. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie reprezentowały dziewczęta z klasy V i dziewczęta i chłopcy z klasy VI.

Więcej…

 

W środę - 29 marca 2017 r. - pierwszoklasiści z Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Jaroszowie obejrzeli spektakl pt. „Syn Smoka” w ramach projektu Internetowego Teatru TVP dla Szkół.

Więcej…

 

Nieco zapomnianą formę komunikowania się ludzi postanowili przypomnieć sobie uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

Kolejny raz - 28.03.2017 r. - w ramach DNI Z TEATREM, Strzegomskie Centrum Kultury zorganizowało imprezę artystyczną dla dzieci w wieku przedszkolnym., w którym uczestniczyły również przedszkolaki z Jaroszowa.

Więcej…

 

W naszym przedszkolu dnia 27.03.2017 r. swoje 5. urodziny obchodziła Paulinka Smoleńska z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

Wielkim sukcesem uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zakończył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Teatrze dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych zorganizowany 27 marca 2017 r. przez Strzegomskie Centrum Kultury.

Więcej…

 

Dnia 24 marca 2017 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie w ramach programu profilaktycznego szkoły zostały przeprowadzone pogadanki.

Więcej…

 

W dniach 23 i 24 marca 2017 r. zakończyły się w Świdnicy eliminacje powiatowe XXII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.

Więcej…

 

Dnia 23 marca 2017 r. uczniów klasy II b odwiedził kolejny rodzic, który z wielką przyjemnością czytał dzieciom książkę i opowiedział o swojej pracy. Gościem tym była pani Katarzyna Kaczmarzyk - mama Filipa Lasaka, która pracuje w jednym ze strzegomskich banków.

Więcej…

 

W marcu swoje szóste urodzinki obchodziła Karolinka, Maciuś i Ignaś.

Więcej…

 

W jaroszowskim przedszkolu wiele się dzieje! Tym razem w środę - 22.03.2017 r. - przedszkolaki z grupy ,,Pszczółek”  postanowiły przygotować smaczne, kolorowe wiosenne kanapki.

Więcej…

 

Dzieci i młodzież z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie już po raz piąty w wyjątkowy sposób uczcili Pierwszy Dzień Wiosny, czyli 21 marca, promując swoje talenty podczas V Wiosennego Przeglądu Talentów.

Więcej…

 

Budząca się do życia przyroda - pierwsze przebiśniegi, krokusy, śpiewające skowronki  - przypominają nam  o nadejściu nowej pory roku. Pierwszy Dzień Wiosny  jest jednym z bardziej wyczekiwanych dni w roku przez dorosłych oraz dzieci.

Więcej…