Ten dzień – 13 lutego 2018 roku - od rana zapowiadał się niezwykle. Uczniowie z klas I-III Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w  dorocznym Balu Karnawałowym.

Korytarzami szkoły przemykali Batman i Spiderman, widziano też kotka, pieska oraz najprawdziwszą księżniczkę! W tym dniu klasy zamieniły się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przygotowana oprawa muzyczna nie pozwoliła nikomu się nudzić. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców, dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami i nauczycielami. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Dzieci bawiły się świetnie, chętnie uczestniczyły w konkursach, była walka taneczna dziewczynki kontra chłopcy i prezentacja tańców np. „Gangnam Style”, „Makarena”, „Kankan”, „Kaczuszki", itp. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Po zabawie wszystkie dzieci usiadły do słodkiego poczęstunku przygotowanego w klasach.