Uczniowie z klasy IIIa z ZSP w Jaroszowie, postanowili podziękować za  miłość i opiekę swoim Babciom i Dziadkom na spotkaniu klasowym zorganizowanym w dniu 15 lutego 2018 roku.

Babcie i Dziadkowie odgrywają w życiu dzieci niezwykłą rolę. Opiekują się wnukami, gdy rodzicom brakuje czasu, służą dobrą radą, rozpieszczają i ponad wszystko kochają.

Trzecioklasiści rozpoczęli uroczystość od odtańczenia poloneza. Następnie przyszedł czas na część artystyczną. Dzieci w humorystyczny sposób przedstawiły zajęcia współczesnych babć i dziadków.   Były również piosenki, życzenia oraz prezenty dla Gości.  Występ zakończył zabawny taniec pt. „Babuszki”. Goście podziękowali wnuczkom i wnukom gorącymi brawami oraz  serdecznym uśmiechem.

Szczególne podziękowania należą się Rodzicom uczniów, którzy przygotowali poczęstunek oraz pomagali w zorganizowaniu  imprezy.