Po południu - 22 lutego 2018 r. -  w klasie 2A z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie miała miejsce wyjątkowa i wzruszająca uroczystość dedykowana Babciom i Dziadkom.

Przybyli na nią zaproszeni Goście, których serdecznie powitała dyrektor szkoły – Beata Jankiewicz. Babcie i Dziadkowie z nieukrywaną przyjemnością wysłuchali montażu słowno - muzycznego „W krainie Smerfów” przygotowanego przez uczniów i wychowawczynię – Barbarę Zbrożek. Życzenia dzieci skierowane do Kochanych Babć i Dziadków bardzo ich wzruszyły.

Na zakończenie dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki. Babcie i Dziadkowie trud swoich wnuków nagrodzili gromkimi brawami. Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez Rodziców i miłą rozmową. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości i wielu uśmiechów.