Kwiecień to czas kiedy Ziemia budzi się do życia i wokół nas robi się kolorowo. Dyrekcja, pracownicy i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie podejmują działania, aby teren szkoły stawał się coraz piękniejszy.

Mamy już piękną „Zieloną Klasę”, kolorowe drewniane ławeczki i stoliki na podwórku szkolnym, na których uczniowie mogą wypoczywać podczas przerwy.

Tradycją  stała się akcja ukwiecenia szkoły prowadzona w ramach obchodów Dnia Ziemi pod opieką nauczycielki Doroty Burzyńskiej.

W tym roku, po raz trzeci skrzynki obsadzone zostały pelargoniami bluszczolistnymi, które niebawem obsypią kwiatem szkolne parapety. Nasadzenia dokonywali uczniowie klasy Va, którzy posiadają już doświadczenie w tej dziedzinie.

Nad całością zadania czuwały dyrektor Beata Jankiewicz oraz wicedyrektor Violetta Posłuszna-Koziałkowska.

Przyjemnie będzie pracować w towarzystwie kwitnących, pachnących roślin szczególnie podczas słonecznych dni.