W piątek 11 maja 2018 r. uczniowie z klas I - V z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zebrali się na boisku Orlik, aby aktywnie, wesoło i mądrze spędzić czas.

Imprezę otworzyła dyrektor szkoły Beata Jankiewicz, która życzyła wszystkim dobrej zabawy oraz rywalizacji fair – play.

Podczas szkolnego sportowego święta, rozegrany został Turniej Piłki Ręcznej w ramach projektu „Kocham Ręczną na Orliku”, zorganizowany we współpracy z animatorem sportu.

Oprócz emocjonującej gry w piłkę ręczną, nie zabrakło także innych atrakcji: uczniowie mogli zmierzyć się z torem przeszkód, rzucać do celu do specjalnej bramki, przeskoczyć przez długą skakankę jak największą ilość razy, pobawić się chustą animacyjną czy też praktycznie przećwiczyć pierwszą pomoc. Zadziwiało zaangażowanie i wiedza jaką prezentowali uczniowie podczas ćwiczeń z pierwszej pomocy z użyciem fantomów.

Imprezę zakończono z uśmiechem, wręczając klasom pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. To był dobrze spędzony czas, pełen ruchu i zdrowej rywalizacji sportowej, pełen uśmiechu i dobrych relacji koleżeńskich.

Podziękowania dla Wszystkich, którzy zaangażowali się w realizację projektu.