Przedszkolaki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego  w Jaroszowie 26 listopada 2018 r. obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

W tym dniu, każdemu przedszkolakowi towarzyszył jego ulubiony pluszak. Dzieci przyniosły z domów maskotki, które są ich nieodłącznymi towarzyszami zabaw i wiernymi przyjaciółmi.

Gościem specjalnym tego dnia był Kubuś Puchatek, który przybył do przedszkola wraz z panią dyrektor Beatą Jankiewicz. Na pamiątkę obchodów tego wyjątkowego święta, pani dyrektor podarowała wszystkim grupom przedszkolnym piękne, pluszowe misie.

Dzieci podczas uroczystości przedstawiły swoje misie, wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta, następnie wspólnie ze swoimi maskotkami bawiły się przy muzyce. Na koniec dzieci przygotowały prace plastyczne o „misiowej” tematyce.

Ten dzień pokazał, że pluszowe misie w oczach dzieci, to nie tylko zabawki, ale również dzięki nim przedszkolaki zdobywają wiele nowych umiejętności i wiedzy.