W czwartek – 6 grudnia – Mikołajkowy Orszak dotarł także do grzecznych dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Pomocnikami św. Mikołaja w tym roku byli piątoklasiści – Julia Wiraszka, Patrycja Kowalczyk, Julia Wiraszka, Weronika Diduszko i Mateusz Machnikowski oraz Goście ze Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Jaroszów i Rusko – Michał Smółka, Ryszard Ścigajło, Tomasz Ścigajło, Antoni Kowalczyk i radna – Krystyna Lewicka, którzy obdarowali wszystkich przedszkolaków i uczniów czekoladami.

Św. Mikołaj i jego Orszak odwiedził uczniów w klasach, a przedszkolaki przygotowały artystyczne prezentacje, zakończone wspólną zabawą, w której wzięły udział także dyrektor Beata Jankiewicz i wicedyrektor Violetta Posłuszna – Koziałkowska.

Tego dnia wychowawcy kilku klas zorganizowali mikołajkowe wyjazdy dla swoich uczniów.{